| Data i miejsce urodzenia |
12 sierpnia 2001 | |||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klub | ||||||||||||||||||||||||||||
| Debiut w PŚ |
19 stycznia 2018 w Zaō (36. miejsce) | |||||||||||||||||||||||||||
| Pierwsze punkty w PŚ |
24 marca 2018 w Oberstdorfie (11. miejsce) | |||||||||||||||||||||||||||
| Pierwsze podium w PŚ |
26 lutego 2022 w Hinzenbach (3. miejsce) | |||||||||||||||||||||||||||
| Pierwsze zwycięstwo w PŚ |
21 stycznia 2026 w Zaō | |||||||||||||||||||||||||||
| Rekord życiowy |
205,5 m na Vikersundbakken w Vikersund (15 marca 2025) | |||||||||||||||||||||||||||
| Dorobek medalowy | ||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||
| Inne nagrody | ||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||
Lisa Eder (ur. 12 sierpnia 2001 w St. Johann in Tirol) – austriacka skoczkini narciarska, reprezentantka klubu SK Saalfelden. Olimpijka (2022), medalistka mistrzostw świata juniorów i mistrzostw kraju. Rekordzistka Austrii w długości skoku narciarskiego kobiet.
Początkowo uprawiała równolegle skoki narciarskie i kombinację norweską. W tej drugiej dyscyplinie zwyciężyła w klasyfikacji generalnej Alpen Cup 2016/2017.
Od sezonu 2017/2018 skupiła się na startach w zawodach w skokach narciarskich. W lipcu 2017 zadebiutowała w FIS Cup, zajmując 11. i 7. miejsce w konkursach w Villach. W sierpniu 2017 w Oberwiesenthal po raz pierwszy wystartowała w Pucharze Kontynentalnym (w ramach jego letniej edycji), zawody kończąc na 15. i 11. pozycji.
19 stycznia 2018 w Zaō zadebiutowała w konkursie indywidualnym Pucharu Świata, zajmując 36. miejsce. Dzień później występ w zawodach drużynowych zakończyła na 6. lokacie. Wystąpiła na Mistrzostwach Świata Juniorów w Narciarstwie Klasycznym 2018, zajmując 24. miejsce indywidualnie i 7. w drużynie. 24 marca 2018 w zawodach w Oberstdorfie zdobyła pierwsze punkty Pucharu Świata po zajęciu 11. pozycji. Zajęła 1. miejsce w klasyfikacji generalnej Alpen Cup w skokach narciarskich 2017/2018; w sześciu spośród rozegranych konkursów zwyciężyła.
W sezonie 2018/2019 debiutowała w Letnim Grand Prix, trzykrotnie zajmując miejsca w trzeciej dziesiątce. Na Mistrzostwach Świata Juniorów w Narciarstwie Klasycznym 2019 zdobyła brązowy medal w konkursie drużynowym kobiet. Indywidualnie była 10., a w drużynie mieszanej zajęła 4. pozycję.
W sezonie 2019/2020 Pucharu Świata regularnie zdobywała punkty. Dwukrotnie kończyła zawody w pierwszej dziesiątce – w lutym 2020 w Hinzenbach zajęła kolejno 8. i 7. miejsce. Sezon zakończyła na 21. pozycji w klasyfikacji generalnej ze 154 punktami. Na Mistrzostwach Świata Juniorów w Narciarstwie Klasycznym 2020 indywidualnie zajęła 4. miejsce, natomiast zarówno w drużynie kobiecej, jak i mieszanej wywalczyła złoty medal.
W sezonie 2020/2021 Pucharu Świata zdobywała punkty we wszystkich konkursach, najczęściej zajmując miejsca w trzeciej dziesiątce. Najwyżej sklasyfikowana była na 8. pozycji, w rozgrywanych w lutym 2021 zawodach w Hinzenbach. W klasyfikacji generalnej cykl ukończyła na 20. miejscu ze 167 punktami. Na Mistrzostwach Świata Juniorów 2021 zajęła 4. lokatę indywidualnie, a w drużynie kobiecej zdobyła złoty medal.
W Pucharze Świata 2021/2022 zajmowała głównie pozycje w pierwszej i drugiej dziesiątce. 26 lutego 2022 po raz pierwszy w karierze stanęła na podium indywidualnych zawodów cyklu, zajmując 3. miejsce w konkursie w Hinzenbach. Sezon ukończyła na 9. lokacie w klasyfikacji generalnej z 420 punktami. Wystąpiła na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2022. Zajęła na nich 8. miejsce indywidualnie oraz 5. w drużynie mieszanej.
W czerwcu 2022 upadła na treningu na Brunnentalschanze w Stams i zerwała więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie. Do występów międzynarodowych powróciła w grudniu 2023 na otwierające Puchar Świata 2023/2024 zawody w Lillehammer. W trakcie sezonu zdobyła punkty we wszystkich konkursach cyklu, najczęściej zajmując lokaty w drugiej dziesiątce. Najwyżej sklasyfikowana była na 4. miejscu, które zajęła 4 stycznia 2024 w Villach. Sezon ukończyła na 16. pozycji w klasyfikacji generalnej z 488 punktami.
W Letnim Grand Prix 2024 najwyżej klasyfikowana była 13 sierpnia w Courchevel, na 4. miejscu. W sezonie 2024/2025 Pucharu Świata regularnie zajmowała lokaty w pierwszej dziesiątce. Cztery razy stanęła na podium zawodów indywidualnych cyklu: 24 listopada 2024 była 3. w Lillehammer, wynik ten powtórzyła 15 grudnia w Zhangjiakou, 18 stycznia 2025 zajęła 2. pozycję w Sapporo, a 16 lutego w Ljubnie ponownie ukończyła zawody na 3. miejscu. Wystąpiła na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2025 w Trondheim. Indywidualnie zajęła 11. pozycję na skoczni normalnej i 6. na dużej, a w drużynie kobiecej zdobyła wraz z Julią Mühlbacher, Jacqueline Seifriedsberger i Evą Pinkelnig srebrny medal. W marcu w zawodach Pucharu Świata najwyżej sklasyfikowana była na 7. lokacie w Oslo. Sezon 2024/2025 cyklu ukończyła na 6. miejscu w klasyfikacji generalnej z 877 punktami.
W Pucharze Świata 2025/2026 regularnie kończyła zawody w najlepszej dziesiątce. 22 listopada 2025 na otwarcie sezonu zajęła 3. pozycję w Lillehammer. Wynik ten powtórzyła 28 listopada w Falun i 12 grudnia w Klingenthal. Na początku stycznia 2026 uplasowała się na 2. lokacie w czterech kolejnych konkursach cyklu rozgrywanych w Villach i Ljubnie. 20 stycznia w Zaō po raz kolejny zajęła 2. miejsce, a dzień później na tej samej skoczni odniosła pierwsze w karierze zwycięstwo w indywidualnych zawodach Pucharu Świata. Wystąpiła na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2026. Zajęła na nich 4. pozycję na skoczni normalnej i 7. na dużej indywidualnie oraz 5. lokatę w drużynie mieszanej. Następujące po igrzyskach zawody Pucharu Świata 28 lutego w Hinzenbach ukończyła na 2. miejscu, a 1 marca odniosła swoje drugie zwycięstwo w cyklu. W klasyfikacji generalnej na koniec sezonu znalazła się na 4. pozycji z 1417 punktami. Do trzeciej Anny Odine Strøm straciła 211 punktów.
W kwietniu 2026 ogłosiła zakończenie kariery sportowej. Przyczyną tej decyzji była odmowa zatrudnienia przez Austriacki Związek Narciarski jej partnera życiowego, Manuela Fettnera, w sztabie szkoleniowym. W sierpniu 2026 związek poinformował o wznowieniu przez Eder treningów. Zezwolono jej na treningi z Fettnerem, nie obejmując ich jednak finansowaniem.
Jest medalistką mistrzostw Austrii w skokach narciarskich. Na skoczni normalnej zdobyła złoty medal w 2024 i 2025 oraz brązowy w 2023, zaś na skoczni dużej zdobyła złoto w 2025 oraz srebro w 2024.
Swój rekord życiowy, wynoszący 205,5 m, ustanowiła 15 marca 2025 na Vikersundbakken. Jest to równocześnie rekord Austrii.
| Miejsce | Dzień | Rok | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | HS | Konkurs | Skok 1 | Skok 2 | Nota | Strata | Zwyciężczyni |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. | 5 lutego | 2022 | Snow Ruyi | K-95 | HS-106 | indywid. | 92,0 m | 90,0 m | 193,4 pkt | 45,6 pkt | Urša Bogataj | |
| 5. | 7 lutego | 2022 | Snow Ruyi | K-95 | HS-106 | druż. miesz. | 96,0 m | 90,5 m | 818,0 pkt (214,9 pkt) | 183,5 pkt | Słowenia | |
| 4. | 7 lutego | 2026 | Giuseppe Dal Ben | K-98 | HS-107 | indywid. | 95,0 m | 100,0 m | 257,3 pkt | 10,0 pkt | Anna Odine Strøm | |
| 5. | 10 lutego | 2026 | Giuseppe Dal Ben | K-98 | HS-107 | druż. miesz. | 98,5 m | 98,5 m | 1027,8 pkt (248,9 pkt) | 41,4 pkt | Słowenia | |
| 7. | 15 lutego | 2026 | Giuseppe Dal Ben | K-128 | HS-141 | indywid. | 125,5 m | 132,0 m | 257,6 pkt | 27,2 pkt | Anna Odine Strøm |
| Miejsce | Dzień | Rok | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | HS | Konkurs | Skok 1 | Skok 2 | Nota | Strata | Zwyciężczyni |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. | 28 lutego | 2025 | Granåsen | K-94 | HS-102 | indywid. | 87,0 m | 99,0 m | 211,0 pkt | 48,2 pkt | Nika Prevc | |
| 2. |
1 marca | 2025 | Granåsen | K-94 | HS-102 | druż. | 95,5 m | 95,5 m | 885,1 pkt (231,0 pkt) | 19,4 pkt | Norwegia | |
| 6. | 7 marca | 2025 | Granåsen | K-124 | HS-138 | indywid. | 122,5 m | – | 117,7 pkt | 33,2 pkt | Nika Prevc |
| Miejsce | Dzień | Rok | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | HS | Konkurs | Skok 1 | Skok 2 | Nota | Strata | Zwycięzca |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. | 2 lutego | 2018 | Lötschberg-Schanze | K-95 | HS-106 | indywid. | 80,5 m | 82,5 m | 163,5 pkt | 99,1 pkt | Nika Križnar | |
| 7. | 3 lutego | 2018 | Lötschberg-Schanze | K-95 | HS-106 | druż. | 73,5 m | 81,5 m | 494,4 pkt (121,7 pkt) | 238,7 pkt | Słowenia | |
| 10. | 24 stycznia | 2019 | Salpausselkä | K-90 | HS-100 | indywid. | 86,0 m | 87,5 m | 224,4 pkt | 28,7 pkt | Anna Szpyniowa | |
| 3. |
26 stycznia | 2019 | Salpausselkä | K-90 | HS-100 | druż. | 88,0 m | 85,5 m | 831,6 pkt (214,5 pkt) | 80,6 pkt | Rosja | |
| 4. | 27 stycznia | 2019 | Salpausselkä | K-90 | HS-100 | druż. miesz. | 91,0 m | 89,0 m | 945,1 pkt (238,7 pkt) | 39,3 pkt | Rosja | |
| 4. | 5 marca | 2020 | Fichtelbergschanzen | K-95 | HS-105 | indywid. | 88,5 m | 97,0 m | 207,7 pkt | 31,2 pkt | Marita Kramer | |
| 1. |
7 marca | 2020 | Fichtelbergschanzen | K-95 | HS-105 | druż. | 97,5 m | 98,5 m | 800,7 pkt (212,6 pkt) | – | ||
| 1. |
8 marca | 2020 | Fichtelbergschanzen | K-95 | HS-105 | druż. miesz. | 83,0 m | 98,5 m | 1023,3 pkt (218,3 pkt) | – | ||
| 4. | 11 lutego | 2021 | Salpausselkä | K-90 | HS-100 | indywid. | 90,5 m | 88,0 m | 208,7 pkt | 30,3 pkt | Thea Minyan Bjørseth | |
| 1. |
12 lutego | 2021 | Salpausselkä | K-90 | HS-100 | druż. | 94,0 m | 90,5 m | 883,6 pkt (231,5 pkt) | – | ||
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2017/2018 | 34. |
| 2018/2019 | 44. |
| 2019/2020 | 21. |
| 2020/2021 | 20. |
| 2021/2022 | 9. |
| 2023/2024 | 16. |
| 2024/2025 | 6. |
| 2025/2026 | 4. |
| Źródło | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lp. | Dzień | Rok | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | HS | Skok 1 | Skok 2 | Nota | |||||
| 1. | 21 stycznia | 2026 | Yamagata | K-95 | HS-102 | 96,0 m | 98,0 m | 227,9 pkt | ||||||
| 2. | 1 marca | 2026 | Aigner-Schanze | K-85 | HS-90 | 88,5 m | 86,0 m | 247,1 pkt | ||||||
| Źródło | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lp. | Dzień | Rok | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | HS | Skok 1 | Skok 2 | Nota | Lok. | Strata | Zwyciężczyni | ||
| 1. | 26 lutego | 2022 | Aigner-Schanze | K-85 | HS-90 | 81,5 m | 86,5 m | 212,8 pkt | 3. | 36,9 pkt | Urša Bogataj | |||
| 2. | 24 listopada | 2024 | Lysgårdsbakken | K-123 | HS-140 | 127,0 m | 128,0 m | 231,7 pkt | 3. | 7,2 pkt | Katharina Schmid | |||
| 3. | 15 grudnia | 2024 | Snow Ruyi | K-95 | HS-106 | 90,0 m | 99,5 m | 200,6 pkt | 3. | 20,5 pkt | Katharina Schmid | |||
| 4. | 18 stycznia | 2025 | Ōkurayama | K-123 | HS-137 | 120,0 m | 131,0 m | 253,7 pkt | 2. | 12,7 pkt | Alexandria Loutitt | |||
| 5. | 16 lutego | 2025 | Logarska dolina | K-85 | HS-94 | 84,0 m | 90,0 m | 248,9 pkt | 3. | 17,5 pkt | Nika Prevc | |||
| 6. | 22 listopada | 2025 | Lysgårdsbakken | K-123 | HS-140 | 121,0 m | 125,5 m | 255,4 pkt | 3. | 30,1 pkt | Nozomi Maruyama | |||
| 7. | 28 listopada | 2025 | Lugnet | K-90 | HS-95 | 91,0 m | 90,5 m | 209,3 pkt | 3. | 20,3 pkt | Nozomi Maruyama | |||
| 8. | 12 grudnia | 2025 | Vogtland Arena | K-125 | HS-140 | 125,5 m | 128,5 m | 231,9 pkt | 3. | 8,6 pkt | Nozomi Maruyama | |||
| 9. | 5 stycznia | 2026 | Villacher Alpenarena | K-90 | HS-98 | 92,0 m | 96,5 m | 245,2 pkt | 2. | 2,7 pkt | Nika Prevc | |||
| 10. | 6 stycznia | 2026 | Villacher Alpenarena | K-90 | HS-98 | 92,0 m | 91,0 m | 248,1 pkt | 2. | 0,6 pkt | Nika Prevc | |||
| 11. | 10 stycznia | 2026 | Logarska dolina | K-85 | HS-94 | 91,5 m | 88,5 m | 254,1 pkt | 2. | 24,2 pkt | Nika Prevc | |||
| 12. | 11 stycznia | 2026 | Logarska dolina | K-85 | HS-94 | 87,5 m | 90,5 m | 270,1 pkt | 2. | 1,0 pkt | Nika Prevc | |||
| 13. | 20 stycznia | 2026 | Yamagata | K-95 | HS-102 | 94,5 m | 93,5 m | 207,1 pkt | 2. | 15,4 pkt | Nozomi Maruyama | |||
| 14. | 21 stycznia | 2026 | Yamagata | K-95 | HS-102 | 96,0 m | 98,0 m | 227,9 pkt | 1. | – | ||||
| 15. | 28 lutego | 2026 | Aigner-Schanze | K-85 | HS-90 | 89,0 m | 89,5 m | 255,6 pkt | 2. | 3,0 pkt | Nika Prevc | |||
| 16. | 1 marca | 2026 | Aigner-Schanze | K-85 | HS-90 | 88,5 m | 86,0 m | 247,1 pkt | 1. | – | ||||
stan po zakończeniu sezonu 2025/2026
| Źródło | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sezon 2017/2018 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | q | q | 36 | 43 | - | - | - | - | - | 11 | 12 | 46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2018/2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | 20 | 30 | - | - | - | - | - | - | q | 37 | 32 | 43 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 12 | |||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2019/2020 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | 24 | - | q | 27 | 25 | 13 | 25 | 20 | 23 | 26 | 8 | 7 | 22 | - | - | 154 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2020/2021 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | 19 | 22 | 22 | 8 | 23 | 10 | 11 | 21 | 21 | 26 | 18 | 27 | 167 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2021/2022 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 12 | 10 | 13 | 21 | 20 | 11 | 8 | 31 | - | - | 3 | 7 | 18 | 12 | 14 | 10 | 8 | 8 | 420 | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2023/2024 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 25 | 10 | 23 | 19 | 10 | 7 | 4 | 29 | 16 | 13 | 16 | 9 | 10 | 13 | 11 | 7 | 22 | 22 | 16 | 14 | 19 | 12 | 7 | 488 | |||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2024/2025 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 3 | 11 | 3 | 4 | 7 | 9 | 4 | 7 | 2 | 10 | - | - | 18 | 10 | 9 | 4 | 3 | 4 | 4 | 7 | 12 | 8 | 12 | 877 | |||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2025/2026 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 12 | 3 | 6 | 5 | 7 | 3 | 10 | 8 | 8 | 4 | 7 | 2 | 2 | 2 | 2 | 9 | 9 | 2 | 1 | 7 | 11 | 15 | - | 2 | 1 | 5 | 12 | 10 | 20 | q | - | - | 1417 | ||||||||||||||||
| Legenda | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 2 3 4-10 11-30 poniżej 30 dq – dyskwalifikacja
q – dyskwalifikacja w kwalifikacjach | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
stan po zakończeniu sezonu 2025/2026
| Źródło | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sezon 2017/2018 |
|||||||||
| - | 6 | ||||||||
| Sezon 2018/2019 |
|||||||||
| - | 3 | ||||||||
| Sezon 2020/2021 |
|||||||||
| 3 | - | - | |||||||
| Sezon 2021/2022 |
|||||||||
| - | 1 | - | |||||||
| Sezon 2024/2025 |
|||||||||
| 3 | - | 2 | 3 | ||||||
| Sezon 2025/2026 |
|||||||||
| 3 | 4 | ||||||||
| Legenda | |||||||||
| 1 2 3 4-8 poniżej 8 (Duety: 1 2 3 4-12 poniżej 12) | |||||||||
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2022 | 12. |
| 2024 | 15. |
| 2025 | 9. |
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2021/2022 | 28. |
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2021/2022 | 3. |
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2023/2024 | 15. |
| 2024/2025 | 9. |
| 2025/2026 | 4. |
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2018 | 32. |
| 2019 | 27. |
| 2021 | 17. |
| 2024 | 9. |
| 2025 | 36. |
stan po zakończeniu LGP 2025
| Źródło | ||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| 22 | - | 25 | 29 | - | 17 | |||||||||||||||||||||
| 2019 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| 26 | 19 | - | 17 | |||||||||||||||||||||||
| 2021 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 12 | 15 | 12 | - | - | 11 | 102 | |||||||||||||||||||
| 2024 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 5 | - | - | 11 | 119 | |||||||||||||||||||||
| 2025 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | 12 | - | 10 | 48 | |||||||||||||||||
| Legenda | ||||||||||||||||||||||||||
| 1 2 3 4-10 11-30 poniżej 30
dq – dyskwalifikacja | ||||||||||||||||||||||||||
| Źródło | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lp. | Dzień | Rok | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | HS | Skok 1 | Skok 2 | Nota | |||||
| 1. | 19 września | 2026 | Brunnentalschanzen | K-105 | HS-115 | 111,5 m | 112,5 m | 288,7 pkt | ||||||
| 2. | 20 września | 2026 | Brunnentalschanzen | K-105 | HS-115 | 107,5 m | 105,5 m | 282,8 pkt | ||||||
| Źródło | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lp. | Dzień | Rok | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | HS | Skok 1 | Skok 2 | Nota | Lok. | Strata | Zwyciężczyni | ||
| 1. | 19 września | 2026 | Brunnentalschanzen | K-105 | HS-115 | 111,5 m | 112,5 m | 288,7 pkt | 1. | – | ||||
| 2. | 20 września | 2026 | Brunnentalschanzen | K-105 | HS-115 | 107,5 m | 105,5 m | 282,8 pkt | 1. | – | ||||
stan na 20 września 2026
| Źródło | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | 1 | 1 | 200 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Legenda | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 2 3 4-10 11-30 poniżej 30
dq – dyskwalifikacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2017/2018 | 14. |
| Źródło | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sezon 2017/2018 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 9 | - | - | - | - | 79 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Legenda | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 2 3 4-10 11-30 poniżej 30
dq – dyskwalifikacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2017 | 21. |
| 2019 | 47. |
| Źródło | ||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 11 | - | - | 40 | ||||||||||||||||||||||
| 2019 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | 13 | 15 | 36 | |||||||||||||||||||
| Legenda | ||||||||||||||||||||||||||
| 1 2 3 4-10 11-30 poniżej 30
dq – dyskwalifikacja | ||||||||||||||||||||||||||
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2017/2018 | 15. |
| 2018/2019 | 49. |
| Źródło | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sezon 2017/2018 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 7 | 27 | 23 | - | - | - | - | - | - | 4 | 6 | - | 162 | ||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2018/2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 9 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 65 | |||||||||||||||||||||||||||
| Legenda | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 2 3 4-10 11-30 poniżej 30
dq – dyskwalifikacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||