Gabicce Mare

Gabicce Mare
Gabicce Mare tengerpartja
Gabicce Mare tengerpartja
Közigazgatás
Ország Olaszország
RégióMarche
MegyePesaro és Urbino (PU)
PolgármesterCorrado Curti
Védőszent
Irányítószám61011
Körzethívószám0541
Forgalmi rendszámPU
Testvérvárosok
Népesség
Teljes népesség5496 fő (2023. jan. 1.)
Népsűrűség1222,9 fő/km²
Földrajzi adatok
Tszf. magasság11 m
Terület126,58 km²
IdőzónaCET (UTC+01:00)
Elhelyezkedése
é. sz. 43° 58′ 01″, k. h. 12° 45′ 23″43.966839°N 12.756261°EKoordináták: é. sz. 43° 58′ 01″, k. h. 12° 45′ 23″43.966839°N 12.756261°E
Elhelyezkedése Pesaro és Urbino térképén
Elhelyezkedése Pesaro és Urbino térképén
Gabicce Mare weboldala
A Wikimédia Commons tartalmaz Gabicce Mare témájú médiaállományokat.

Gabicce Mare egy község Olaszország Marche régiójában, Pesaro és Urbino megyében.

Elhelyezkedése

Marche legészakibb adria-parti települése. Emilia-Romagna régióval határos.

Testvérvárosok

Galéria

Jegyzetek

  1. ↑ "demo.istat.it/?l=it".

Fordítás

Commons:Category:Gabicce Mare
A Wikimédia Commons tartalmaz Gabicce Mare témájú médiaállományokat.