| Data i miejsce urodzenia | |
|---|---|
| Klub | |
| Wzrost |
178 cm |
| Reprezentacja | |
| Debiut w PŚ indywidualnie |
16 marca 2017 w Trondheim (48. miejsce) |
| Debiut w PŚ drużynowo |
21 stycznia 2017 w Zakopanem (10. miejsce) |
| Pierwsze punkty w PŚ |
29 listopada 2020 w Ruce (28. miejsce) |
| Rekord życiowy |
216,5 m na Vikersundbakken w Vikersund (18 marca 2017) |
Casey Larson (ur. 16 grudnia 1998 w Barrington) – amerykański skoczek narciarski. Olimpijczyk (2018, 2022). Uczestnik mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym (2017–2023), mistrzostw świata w lotach narciarskich (2020, 2022), mistrzostw świata juniorów (2016–2018) oraz zimowych igrzysk olimpijskich młodzieży (2016). Medalista mistrzostw kraju.
Brat skoczkini narciarskiej Cary Larson.
Zaczął uprawiać skoki narciarskie w wieku 6 lat za namową swojej ówczesnej niani. W oficjalnych zawodach międzynarodowych rozgrywanych pod egidą FIS zadebiutował w lutym 2012 w konkursach FIS Cupu, od razu zdobywając punkty tego cyklu.
W lutym 2016 wziął udział w zimowych igrzyskach olimpijskich młodzieży w Lillehammer – w konkursie indywidualnym chłopców zajął 6. miejsce, w konkursie skoków drużyn mieszanych, wraz z reprezentacją USA, był dziesiąty, a w sztafecie mieszanej, z amerykańskim zespołem, został sklasyfikowany na 8. pozycji. W tym samym miesiącu wziął także udział w mistrzostwach świata juniorów w Râșnovie – w rywalizacji indywidualnej był 38., a w obu konkursach drużynowych (zarówno chłopców, jak i mieszanym), wraz z amerykańską reprezentacją, zajął 12. miejsca.
W Pucharze Kontynentalnym po raz pierwszy wystąpił w lipcu 2016 w ramach letniej edycji cyklu, a pierwsze punkty zdobył w sierpniu 2016 w Kuopio. Z kolei w zimowej edycji Pucharu Kontynentalnego zapunktował od razu w swoim pierwszym starcie, który miał miejsce w styczniu 2017 w Titisee-Neustadt.
20 stycznia 2017, w ramach zawodów w Zakopanem po raz pierwszy przystąpił do rywalizacji w Pucharze Świata, odpadając w kwalifikacjach. Dzień później po raz pierwszy wystąpił w zmaganiach drużynowych w zawodach najwyższej rangi, zajmując z amerykańskim zespołem 10. lokatę. W lutym 2017 po raz drugi w karierze wziął udział w mistrzostwach świata juniorów, zajmując w Park City 8. miejsce indywidualnie oraz 11. (zespół mężczyzn) i 12. (zespół mieszany) pozycję w konkursach drużynowych. W marcu 2017 w Lahti wystartował w mistrzostwach świata seniorów – w konkursach indywidualnych odpadł w kwalifikacjach (obiekt normalny) i zajął 46. lokatę, a w zmaganiach drużynowych z amerykańskim zespołem uplasował się na 11. pozycji.
16 marca 2017, w ramach turnieju Raw Air, zadebiutował w konkursie indywidualnym Pucharu Świata, zajmując 48. miejsce na skoczni w Trondheim. Dwa później na Vikersundbakken w Vikersund skokiem na odległość 216,5 metra ustanowił swój rekord życiowy, poprawiając uzyskany dzień wcześniej wynik o 62 metry. 25 marca 2017 z amerykańską reprezentacją zajął 7. miejsce w konkursie drużynowym w Planicy (jest to najlepszy wynik Amerykanów w historii drużynowych zmagań mężczyzn w Pucharze Świata).
Latem 2017 zadebiutował w Letnim Grand Prix. 20 stycznia 2018 po raz pierwszy uplasował się w drugiej dziesiątce konkursu Pucharu Kontynentalnego, zajmując w Erzurum 20. i 17. lokatę. W lutym 2018 wystartował w mistrzostwach świata juniorów – w konkursie indywidualnym był 12., a w zmaganiach drużynowych 12. (mężczyźni) i 10. (mikst). W tym samym miesiącu wziął też udział w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2018 – w konkursie indywidualnym na skoczni normalnej był 39., na obiekcie dużym odpadł w kwalifikacjach, a w zmaganiach drużynowych zajął 9. lokatę. Został wówczas również 100 000 mężczyzną w historii, który wystartował w nowożytnych igrzyskach olimpijskich.
W grudniu 2018 dwukrotnie stawał na najniższym stopniu podium słabo obsadzonych (w obu wystartowało niespełna 30 zawodników) konkursów FIS Cupu w Park City. W lutym 2019 wystartował w mistrzostwach świata seniorów – na skoczni dużej indywidualnie był 39., a drużynowo 11., z kolei na obiekcie normalnym w rywalizacji indywidualnej zajął 28. pozycję, po 1. serii plasując się na 13. miejscu i po raz pierwszy w karierze awansując do drugiej części zmagań indywidualnych w zawodach najwyższej rangi, a w konkursie drużyn mieszanych Amerykanie zajęli 10. lokatę.
W sierpniu 2019 w Hakubie po raz pierwszy zdobył punkty Letniego Grand Prix, plasując się na 29. pozycji. Zimą jednak notował słabsze wyniki – ani razu nie awansował do konkursu głównego Pucharu Świata, a punkty zdobywał jedynie w zawodach FIS Cupu.
Na początku sezonu letniego 2020 upadł po jednym z treningowych skoków i zwichnął bark, w wyniku czego przeszedł operację i opuścił resztę letniej części rywalizacji. Od początku sezonu zimowego powrócił jednak do startów, a 29 listopada 2020, podczas zawodów w Ruce, zdobył swoje pierwsze punkty Pucharu Świata, plasując się na 28. pozycji. W grudniu 2020 w Planicy wystartował w mistrzostwach świata w lotach narciarskich, zajmując 39. lokatę w rywalizacji indywidualnej. W dalszej części sezonu 2020/2021 pięciokrotnie wystąpił w konkursie głównym Pucharu Świata, najwyżej klasyfikowanym będąc na 48. miejscu, w zawodach w Engelbergu. Wystartował na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2021. Indywidualnie zajął 46. pozycję na skoczni normalnej i 48. na dużej, zawody drużyn mieszanych zakończył na 12., a męskich – na 10. miejscu.
W sezonie 2021 Letniego Grand Prix punktował dwukrotnie (27. miejsce w drugim konkursie w Szczuczyńsku i 22. w Czajkowskim), zajmując także 8. lokatę w zmaganiach zespołów mieszanych w Czajkowskim. W sezonie zimowym 2021/2022 czterokrotnie brał udział w konkursach głównych Pucharu Świata, najwyżej plasując się na 48. pozycji. W lutym 2022 wystartował na zimowych igrzyskach olimpijskich – indywidualnie zajął 39. miejsce na skoczni normalnej i 43. na obiekcie dużym, a drużynowo uplasował się z amerykańskim zespołem na 10. pozycji. W marcu 2022 w Vikersund wziął udział w mistrzostwach świata w lotach narciarskich, zajmując 40. miejsce w konkursie indywidualnym.
W 2016 zdobył brązowe medale mistrzostw Stanów Zjednoczonych – zarówno na skoczni dużej, jak i normalnej. Rok później został wicemistrzem kraju na skoczni dużej. W 2018 zdobył srebrne medale na obu skoczniach. W 2019 był drugi na skoczni normalnej. W 2021 i 2022 zdobył złote medale na obu skoczniach.
Trzykrotnie ustanawiał rekord skoczni normalnej w kompleksie Howelsen Hill w Steamboat Springs (w grudniu 2015 skoczył na niej 105 metrów, a wynik ten wyrównał także rok i trzy lata później).
We wrześniu 2025 ogłosił zakończenie kariery sportowej.
| 2018 |
– | 39. miejsce (K-98), nie zakwalifikował się (K-125) |
| 2022 |
– | 39. miejsce (K-95), 43. miejsce (K-125) |
| 2018 |
– | 9. miejsce |
| 2022 |
– | 10. miejsce |
| Miejsce | Dzień | Rok | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | HS | Konkurs | Skok 1 | Skok 2 | Nota | Strata | Zwycięzca |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39. | 10 lutego | 2018 | Alpensia Jumping Park | K-98 | HS-109 | indywid. | 97,0 m | – | 89,4 pkt | 169,9 pkt | Andreas Wellinger | |
| NQ | 17 lutego | 2018 | Alpensia Jumping Park | K-125 | HS-142 | indywid. | 104,5 m | 61,1 pkt | Nie zakwalifikował się. | |||
| 9. | 19 lutego | 2018 | Alpensia Jumping Park | K-125 | HS-142 | druż. | 111,5 m | – | 377,2 pkt (85,7 pkt) | 721,3 pkt | Norwegia | |
| 39. | 6 lutego | 2022 | Snow Ruyi | K-95 | HS-106 | indywid. | 96,5 m | – | 113,2 pkt | 161,8 pkt | Ryōyū Kobayashi | |
| 43. | 12 lutego | 2022 | Snow Ruyi | K-125 | HS-140 | indywid. | 123,0 m | – | 107,5 pkt | 188,6 pkt | Marius Lindvik | |
| 10. | 14 lutego | 2022 | Snow Ruyi | K-125 | HS-140 | druż. | 106,0 m | – | 261,0 pkt (68,5 pkt) | 681,7 pkt | Austria | |
| 2017 |
– | nie zakwalifikował się (K-90), 46. miejsce (K-116) |
| 2019 |
– | 38. miejsce (K-120), 28. miejsce (K-99) |
| 2021 |
– | 46. miejsce (K-95), 48. miejsce (K-120) |
| 2023 |
– | 39. miejsce (K-95), 36. miejsce (K-125) |
| 2025 |
– | 40. miejsce (K-94) |
| 2017 |
– | 11. miejsce (K-116) |
| 2019 |
– | 11. miejsce (K-120), 10. miejsce (drużyna mieszana/K-99) |
| 2021 |
– | 12. miejsce (drużyna mieszana/K-95), 10. miejsce (K-120) |
| 2023 |
– | 10. miejsce (drużyna mieszana/K-95), 8. miejsce (K-125) |
| Miejsce | Dzień | Rok | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | HS | Konkurs | Skok 1 | Skok 2 | Nota | Strata | Zwycięzca |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NQ | 25 lutego | 2017 | Salpausselkä | K-90 | HS-100 | indywid. | 83,0 m | 92,7 pkt | Nie zakwalifikował się. | |||
| 46. | 2 marca | 2017 | Salpausselkä | K-116 | HS-130 | indywid. | 102,5 m | – | 86,3 pkt | 193,0 pkt | Stefan Kraft | |
| 11. | 4 marca | 2017 | Salpausselkä | K-116 | HS-130 | druż. | 93,0 m | – | 365,1 pkt (64,8 pkt) | 739,1 pkt | Polska | |
| 38. | 23 lutego | 2019 | Bergisel | K-120 | HS-130 | indywid. | 115,0 m | – | 93,9 pkt | 185,5 pkt | Markus Eisenbichler | |
| 11. | 24 lutego | 2019 | Bergisel | K-120 | HS-130 | druż. | 113,0 m | – | 342,5 pkt (87,9 pkt) | 645,0 pkt | Niemcy | |
| 28. | 1 marca | 2019 | Toni-Seelos-Olympiaschanze | K-99 | HS-109 | indywid. | 92,0 m | 88,0 m | 182,3 pkt | 36,0 pkt | Dawid Kubacki | |
| 10. | 2 marca | 2019 | Toni-Seelos-Olympiaschanze | K-99 | HS-109 | druż. miesz. | 95,5 m | – | 364,9 pkt (99,9 pkt) | 647,3 pkt | Niemcy | |
| 46. | 27 lutego | 2021 | Schattenbergschanze | K-95 | HS-106 | indywid. | 90,5 m | – | 99,4 pkt | 169,4 pkt | Piotr Żyła | |
| 12. | 28 lutego | 2021 | Schattenbergschanze | K-95 | HS-106 | druż. miesz. | 79,0 m | – | 258,6 pkt (67,2 pkt) | 742,2 pkt | Niemcy | |
| 48. | 5 marca | 2021 | Schattenbergschanze | K-120 | HS-137 | indywid. | 93,5 m | – | 52,5 pkt | 224,0 pkt | Stefan Kraft | |
| 10. | 6 marca | 2021 | Schattenbergschanze | K-120 | HS-137 | druż. | 95,5 m | – | 237,4 pkt (45,8 pkt) | 809,2 pkt | Niemcy | |
| 39. | 25 lutego | 2023 | Srednja skakalnica | K-95 | HS-102 | indywid. | 92,5 m | – | 108,7 pkt | 153,1 pkt | Piotr Żyła | |
| 10. | 26 lutego | 2023 | Srednja skakalnica | K-95 | HS-102 | druż. miesz. | 89,0 m | – | 412,2 pkt (114,2 pkt) | 605,0 pkt | Niemcy | |
| 36. | 3 marca | 2023 | Bloudkova velikanka | K-125 | HS-138 | indywid. | 120,0 m | – | 105,5 pkt | 182,0 pkt | Timi Zajc | |
| 8. | 4 marca | 2023 | Bloudkova velikanka | K-125 | HS-138 | druż. | 124,5 m | 122,0 m | 975,4 pkt (242,2 pkt) | 203,5 pkt | Słowenia | |
| 40. | 2 marca | 2025 | Granåsen | K-94 | HS-102 | indywid. | 93,0 m | – | 101,0 pkt | 164,5 pkt | Marius Lindvik | |
| 2020 |
– | 39. miejsce |
| 2022 |
– | 40. miejsce |
| Miejsce | Dzień | Rok | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | HS | Konkurs | Skok 1 | Skok 2 | Skok 3 | Skok 4 | Nota | Strata | Zwycięzca |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39. | 11–12 grudnia | 2020 | Letalnica | K-200 | HS-240 | indywid. | 181,5 m | – | – | – | 141,5 pkt | 735,7 pkt | Karl Geiger | |
| 40. | 11–12 marca | 2022 | Vikersundbakken | K-200 | HS-240 | indywid. | 139,5 m | – | – | – | 92,5 pkt | 761,7 pkt | Marius Lindvik |
| 2016 |
– | 38. miejsce |
| 2017 |
– | 8. miejsce |
| 2018 |
– | 12. miejsce |
| 2016 |
– | 12. miejsce, 12. miejsce (drużyna mieszana) |
| 2017 |
– | 11. miejsce, 12. miejsce (drużyna mieszana) |
| 2018 |
– | 12. miejsce, 10. miejsce (drużyna mieszana) |
| Miejsce | Dzień | Rok | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | HS | Konkurs | Skok 1 | Skok 2 | Nota | Strata | Zwycięzca |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 38. | 23 lutego | 2016 | Trambulina Valea Cărbunării | K-90 | HS-100 | indywid. | 87,0 m | – | 98,1 pkt | 150,9 pkt | David Siegel | |
| 12. | 24 lutego | 2016 | Trambulina Valea Cărbunării | K-90 | HS-100 | druż. miesz. | 74,0 m | – | 285,8 pkt (72,9 pkt) | 597,0 pkt | Słowenia | |
| 12. | 24 lutego | 2016 | Trambulina Valea Cărbunării | K-90 | HS-100 | druż. | 80,0 m | – | 290,9 pkt (76,4 pkt) | 575,8 pkt | Niemcy | |
| 8. | 1 lutego | 2017 | Utah Olympic Park | K-90 | HS-100 | indywid. | 92,0 m | 92,0 m | 250,2 pkt | 13,0 pkt | Viktor Polášek | |
| 11. | 3 lutego | 2017 | Utah Olympic Park | K-90 | HS-100 | druż. | 94,0 m | – | 361,2 pkt (112,0 pkt) | 571,1 pkt | Słowenia | |
| 12. | 1 lutego | 2018 | Lötschberg-Schanze | K-95 | HS-106 | indywid. | 95,0 m | 93,5 m | 248,5 pkt | 42,9 pkt | Marius Lindvik | |
| 12. | 3 lutego | 2018 | Lötschberg-Schanze | K-95 | HS-106 | druż. | 86,5 m | – | 339,8 pkt (101,3 pkt) | 728,7 pkt | Niemcy | |
| 10. | 4 lutego | 2018 | Lötschberg-Schanze | K-95 | HS-106 | druż. miesz. | 94,0 m | – | 302,1 pkt (101,4 pkt) | 567,2 pkt | Norwegia |
| 2016 |
– | 6. miejsce |
| 2016 |
– | 10. miejsce (drużyna mieszana), 8. miejsce (sztafeta mieszana) |
| Miejsce | Dzień | Rok | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | HS | Konkurs | Skok 1 | Skok 2 | Nota | Strata | Zwycięzca |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. | 16 lutego | 2016 | Lysgårdsbakken | K-90 | HS-100 | indywid. | 97,0 m | 87,0 m | 221,5 pkt | 41,3 pkt | Bor Pavlovčič | |
| 10. | 18 lutego | 2016 | Lysgårdsbakken | K-90 | HS-100 | druż. miesz. | 92,5 m | 89,0 m | 531,6 pkt (212,2 pkt) | 177,9 pkt | Słowenia | |
| 8. | 19 lutego | 2016 | Lysgårdsbakken | K-90 | HS-100 | sztaf. miesz. | 92,5 m | 286,2 pkt (112,3 pkt) | +2:09,8 s | Rosja | ||
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2020/2021 | 71. |
| 2022/2023 | 66. |
| Źródło | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sezon 2016/2017 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | q | - | - | - | - | - | - | - | q | 48 | q | q | - | 0 | |||||||||||||||||||||||
| Sezon 2017/2018 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | q | - | - | - | - | q | - | 0 | |||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2018/2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | q | q | - | - | - | - | 40 | 44 | q | q | q | - | - | - | q | q | q | q | q | - | 0 | |||||||||||||||||||||
| Sezon 2019/2020 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | q | - | - | - | - | - | q | q | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | ||||||||||||||||||||||
| Sezon 2020/2021 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| q | q | 28 | - | - | 48 | q | 62 | q | - | - | - | - | 50 | 50 | - | - | - | - | - | - | - | q | 66 | - | 3 | ||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2021/2022 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | q | q | q | - | - | - | - | q | q | q | q | q | - | - | - | - | - | 57 | 48 | q | 48 | dq | q | q | q | - | 0 | |||||||||||||||||||||
| Sezon 2022/2023 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | q | 46 | q | q | - | - | - | - | - | - | 36 | q | 38 | 46 | q | q | q | 35 | 35 | 34 | 18 | 32 | 47 | q | 35 | q | 39 | 42 | q | - | 13 | |||||||||||||||||
| Sezon 2023/2024 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | q | q | q | q | q | - | - | - | 31 | 35 | 36 | 40 | 47 | 41 | 37 | 38 | 42 | dq | - | - | - | - | - | - | q | - | 0 | |||||||||||||||||
| Sezon 2024/2025 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| q | dq | 32 | 31 | 41 | 47 | 47 | q | q | 39 | 50 | 44 | q | q | - | 38 | q | 50 | 50 | 45 | 40 | 46 | 39 | - | - | - | - | - | - | 0 | ||||||||||||||||||||
| Legenda | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 2 3 4-10 11-30 poniżej 30
dq – dyskwalifikacja q – dyskwalifikacja w kwalifikacjach q – zawodnik nie zakwalifikował się - – zawodnik nie wystartował | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Źródło | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sezon 2016/2017 |
|||||||||
| - | 10 | - | 11 | 9 | 7 | ||||
| Sezon 2017/2018 |
|||||||||
| - | - | - | - | 11 | - | - | 9 | ||
| Sezon 2020/2021 |
|||||||||
| - | - | 9 | - | - | |||||
| Sezon 2021/2022 |
|||||||||
| 9 | - | - | - | - | - | - | |||
| Sezon 2022/2023 |
|||||||||
| 9 | 7 | 6 | 11 | 6 | 9 | 8 | |||
| Sezon 2023/2024 |
|||||||||
| - | - | 10 | - | 8 | 7 | ||||
| Sezon 2024/2025 |
|||||||||
| 10 | - | - | - | - | - | - | |||
| Legenda | |||||||||
| 1 2 3 4-8 poniżej 8 (Duety: 1 2 3 4-12 poniżej 12) | |||||||||
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2020/2021 | 71. |
| 2024/2025 | 54. |
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2017 | 55. |
| 2019 | 66. |
| 2022 | 50. |
| 2023 | 40. |
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2018 | 57. |
| 2019 | 67. |
| 2021 | 66. |
| 2022 | 62. |
| 2023 | 34. |
| 2024 | 43. |
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2019 | 71. |
| 2021 | 70. |
| 2023 | 43. |
| Źródło | ||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| q | - | q | 48 | 43 | - | - | - | - | 0 | |||||||||||||||||
| 2019 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | q | 31 | 29 | - | - | 2 | ||||||||||||||||||
| 2021 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | 32 | 27 | 22 | - | - | 13 | ||||||||||||||||||
| 2023 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | 5 | 31 | 45 | 27 | - | 49 | |||||||||||||||||
| 2025 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| 42 | 37 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||||||||||||||
| Legenda | ||||||||||||||||||||||||||
| 1 2 3 4-10 11-30 poniżej 30
dq – dyskwalifikacja | ||||||||||||||||||||||||||
| Źródło | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | |||||||||
| 12 | |||||||||
| 2019 | |||||||||
| - | - | 10 | |||||||
| 2021 | |||||||||
| 8 | |||||||||
| Legenda | |||||||||
| 1 2 3 4-8 poniżej 8 - – brak startu | |||||||||
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2016/2017 | 124. |
| 2017/2018 | 82. |
| 2018/2019 | 84. |
| 2021/2022 | 92. |
| 2023/2024 | 72. |
| Źródło | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sezon 2016/2017 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | 24 | 53 | dq | 38 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 39 | 28 | - | - | - | - | - | - | - | - | 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2017/2018 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 59 | 55 | 32 | 38 | - | - | 48 | 57 | 49 | 55 | 20 | 17 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2018/2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | 59 | 41 | 41 | 40 | 26 | 37 | 32 | - | - | 16 | 22 | 25 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 35 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2019/2020 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 70 | 65 | - | - | 51 | 49 | - | - | 49 | 46 | 55 | 57 | 43 | 41 | 34 | 31 | - | - | - | - | - | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2020/2021 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | 45 | 53 | 54 | 41 | 38 | 35 | - | - | - | - | - | - | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2021/2022 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | 28 | dq | 18 | 36 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2022/2023 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | 37 | 36 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2023/2024 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | 42 | 45 | - | - | - | - | - | 21 | 20 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Legenda | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 2 3 4-10 11-30 poniżej 30
dq – dyskwalifikacja - – zawodnik nie wystartował | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2016 | 94. |
| 2019 | 96. |
| 2021 | 95. |
| 2022 | 24. |
| 2023 | 29. |
| Źródło | ||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| 36 | 36 | 42 | 26 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 5 | ||||||||||||
| 2017 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| 45 | - | 33 | 47 | 57 | 36 | 46 | 51 | 50 | 54 | 65 | 74 | 67 | 0 | |||||||||||||
| 2018 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | 44 | 46 | - | - | - | - | - | - | 0 | |||||||||||||
| 2019 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | 41 | 38 | - | - | - | - | 15 | 47 | 42 | 44 | - | - | 16 | ||||||||||
| 2021 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 29 | 33 | 2 | ||||||||||||||
| 2022 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 29 | 17 | 10 | - | - | 16 | 19 | 17 | 89 | |||||||||||||||||
| 2023 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | 16 | 18 | 15 | 44 | |||||||||||||||||
| Legenda | ||||||||||||||||||||||||||
| 1 2 3 4-10 11-30 poniżej 30
dq – dyskwalifikacja - − zawodnik nie wystartował | ||||||||||||||||||||||||||
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2017 | 44. |
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2011/2012 | 248. |
| 2012/2013 | 154. |
| 2014/2015 | 169. |
| 2016/2017 | 80. |
| 2018/2019 | 37. |
| 2019/2020 | 34. |
| Lp. | Dzień | Rok | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | HS | Skok 1 | Skok 2 | Nota | Lok. | Strata | Zwycięzca |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | 19 grudnia | 2018 | Utah Olympic Park | K-90 | HS-100 | 96,5 m | 90,5 m | 237,4 pkt | 3. | 7,1 pkt | Luca Egloff | |
| 2. | 20 grudnia | 2018 | Utah Olympic Park | K-90 | HS-100 | 94,5 m | 93,0 m | 255,2 pkt | 3. | 13,0 pkt | Luca Egloff | |
| 3. | 3 sierpnia | 2019 | Logarska dolina | K-85 | HS-94 | 86,0 m | 86,5 m | 252,5 pkt | 3. | 5,6 pkt | Stefan Rainer | |
| 3. | 4 sierpnia | 2019 | Logarska dolina | K-85 | HS-94 | 92,5 m | 87,5 m | 235,9 pkt | 3. | 4,7 pkt | Jernej Presečnik |
| Źródło | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sezon 2011/2012 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 30 | 29 | - | - | - | - | 3 | |||||||||||||||||||
| Sezon 2012/2013 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 19 | 20 | - | - | - | - | 23 | |||||||||||||||||||||
| Sezon 2014/2015 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 27 | 28 | 23 | - | - | 15 | ||||||||||||||||
| Sezon 2015/2016 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | 61 | 54 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | ||||||||||||||||||
| Sezon 2016/2017 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | 22 | 43 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 15 | 11 | - | - | 49 | ||||||||||||||||||||||
| Sezon 2017/2018 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | 60 | 34 | 53 | 59 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||||||||||||||||||||
| Sezon 2018/2019 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | 3 | 3 | - | - | - | - | - | - | - | - | 120 | ||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2019/2020 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | 3 | 3 | - | - | - | - | - | - | 21 | 26 | - | - | 43 | 50 | - | - | - | - | 135 | ||||||||||||||||||||
| Legenda | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 2 3 4-10 11-30 poniżej 30
dq – dyskwalifikacja - − zawodnik nie wystartował | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||