| Profesyonel Kariyeri |
Ulusal Lig |
|
İstatistik |
|
Not |
| Sezon | Kulüp | Lig kademesi | Puan | Poz | Maç | G | B | M | AG | YG | Av | % G | MBP | Açıklama |
İsviçre | Lig | Genel | Başarı |
| 2009-10 | Zürich | Super League |
4 | 7. |
&0000000000000005.0000005 |
&0000000000000001.0000001 |
&0000000000000001.0000001 |
&0000000000000003.0000003 | &0000000000000006.0000006 | &0000000000000013.00000013 | −7 |
&0000000000000020.00000020,00 |
0.80 | |
| 2010-11 |
72 | 2. |
&0000000000000036.00000036 |
&0000000000000021.00000021 |
&0000000000000009.0000009 |
&0000000000000006.0000006 | &0000000000000074.00000074 | &0000000000000044.00000044 | +30 |
&0000000000000058.33000058,33 |
2.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi'ne katılım. |
| 2011-12 |
29 | 7. |
&0000000000000024.00000024 |
&0000000000000008.0000008 |
&0000000000000005.0000005 |
&0000000000000011.00000011 | &0000000000000031.00000031 | &0000000000000030.00000030 | +1 |
&0000000000000033.33000033,33 |
1.21 | |
| Toplam |
&0000000000000065.00000065 |
&0000000000000030.00000030 |
&0000000000000015.00000015 |
&0000000000000020.00000020 | &0000000000000111.000000111 | &0000000000000087.00000087 | +24 |
&0000000000000046.15000046,15
! 1.62 | |
| 2012-13 | Thun | Super League |
30 | 5. |
&0000000000000018.00000018 |
&0000000000000008.0000008 |
&0000000000000006.0000006 |
&0000000000000004.0000004 | &0000000000000025.00000025 | &0000000000000018.00000018 | +7 |
&0000000000000044.44000044,44 |
1.67 | UEFA Avrupa Ligi'ne katılım. |
| 2013-14 |
48 | 6. |
&0000000000000036.00000036 |
&0000000000000013.00000013 |
&0000000000000009.0000009 |
&0000000000000014.00000014 | &0000000000000057.00000057 | &0000000000000053.00000053 | +4 |
&0000000000000036.11000036,11 |
1.33 | |
| 2014-15 |
52 | 4. |
&0000000000000036.00000036 |
&0000000000000013.00000013 |
&0000000000000013.00000013 |
&0000000000000010.00000010 | &0000000000000047.00000047 | &0000000000000045.00000045 | +2 |
&0000000000000036.11000036,11 |
1.44 | UEFA Avrupa Ligi'ne katılım. |
| Toplam |
&0000000000000090.00000090 |
&0000000000000034.00000034 |
&0000000000000028.00000028 |
&0000000000000028.00000028 | &0000000000000129.000000129 | &0000000000000116.000000116 | +13 |
&0000000000000037.78000037,78
! 1.44 | |
| 2015-16 | Basel | Super League |
83 | 1. |
&0000000000000036.00000036 |
&0000000000000026.00000026 |
&0000000000000005.0000005 |
&0000000000000005.0000005 | &0000000000000088.00000088 | &0000000000000038.00000038 | +50 |
&0000000000000072.22000072,22 |
2.31 | UEFA Şampiyonlar Ligi'ne katılım. |
| 2016-17 |
86 | 1. |
&0000000000000036.00000036 |
&0000000000000026.00000026 |
&0000000000000008.0000008 |
&0000000000000002.0000002 | &0000000000000092.00000092 | &0000000000000035.00000035 | +57 |
&0000000000000072.22000072,22 |
2.39 | UEFA Şampiyonlar Ligi'ne katılım. |
| Toplam |
&0000000000000072.00000072 |
&0000000000000052.00000052 |
&0000000000000013.00000013 |
&0000000000000007.0000007 | &0000000000000180.000000180 | &0000000000000073.00000073 | +107 |
&0000000000000072.22000072,22
! 2.35 | |
Almanya | Lig | Genel | Başarı |
| 2018-19 | Union Berlin | 2. Bundesliga |
57 | 3. |
&0000000000000034.00000034 |
&0000000000000014.00000014 |
&0000000000000015.00000015 |
&0000000000000005.0000005 | &0000000000000054.00000054 | &0000000000000033.00000033 | +21 |
&0000000000000041.18000041,18 |
1.68 | Bundesliga'ya yükseldi. |
| 2019-20 | Bundesliga |
41 | 11. |
&0000000000000034.00000034 |
&0000000000000012.00000012 |
&0000000000000005.0000005 |
&0000000000000017.00000017 | &0000000000000041.00000041 | &0000000000000058.00000058 | −17 |
&0000000000000035.29000035,29 |
1.21 | |
| 2020-21 |
50 | 7. |
&0000000000000034.00000034 |
&0000000000000012.00000012 |
&0000000000000014.00000014 |
&0000000000000008.0000008 | &0000000000000050.00000050 | &0000000000000043.00000043 | +7 |
&0000000000000035.29000035,29 |
1.47 | UEFA Konferans Ligi'ne katılım. |
| 2021-22 |
57 | 5. |
&0000000000000034.00000034 |
&0000000000000016.00000016 |
&0000000000000009.0000009 |
&0000000000000009.0000009 | &0000000000000050.00000050 | &0000000000000044.00000044 | +6 |
&0000000000000047.06000047,06 |
1.68 | UEFA Avrupa Ligi'ne katılım. |
| 2022-23 |
62 | 4. |
&0000000000000034.00000034 |
&0000000000000018.00000018 |
&0000000000000008.0000008 |
&0000000000000008.0000008 | &0000000000000051.00000051 | &0000000000000038.00000038 | +13 |
&0000000000000052.94000052,94 |
1.82 | UEFA Şampiyonlar Ligi'ne katılım. |
| 2023-24 |
6 | 18. |
&0000000000000011.00000011 |
&0000000000000002.0000002 |
&-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1.0000000 |
&0000000000000009.0000009 | &0000000000000011.00000011 | &0000000000000026.00000026 | −15 |
&0000000000000018.18000018,18 |
0.55 | |
| Toplam |
&0000000000000181.000000181 |
&0000000000000074.00000074 |
&0000000000000051.00000051 |
&0000000000000056.00000056 | &0000000000000257.000000257 | &0000000000000242.000000242 | +15 |
&0000000000000040.88000040,88
! 1.51 | |