Caucus van Minnesota 2008

De caucus van Minnesota is een voorverkiezing die op 5 februari 2008 werd gehouden, de dag van Super Tuesday. Barack Obama en Mitt Romney wonnen.

Democraten

Legenda:Teruggetrokken
voor de caususes
Minnesota Democratische caucus 2008
99.76% of precincts reporting
Kandidaat stemmen Percentage Nationale gedelegeerden
Barack Obama 142.109 66,39% 48
Hillary Clinton 68.994 32,23% 24
John Edwards 985 0,46% 0
Dennis Kucinich 361 0,17% 0
Joe Biden 129 0,06% 0
Bill Richardson 82 0,04% 0
Christopher Dodd 77 0,04% 0
Frank Lynch 17 0,01% 0
Neutraal 1.312 0,61% 0
Totaal 214.066 100,00% 72

Republikeinen

Kandidaten Stemmen Percentage Nationale gedelegeerden
Mitt Romney25.99041,37%38
John McCain13.82622,01%0
Mike Huckabee12.49319,88%0
Ron Paul9.85215,68%0
Alan Keyes3680,59%0
Totaal62.828100%38

Referenties