Primary van Georgia 2008

De primary van Georgia is een voorverkiezing die op 5 februari 2008 werd gehouden, de dag van Super Tuesday. Barack Obama en Mike Huckabee wonnen.

Democraten

Legenda:Teruggetrokken
voor de causus
Georgia Democratiscge primary 2008
Kandidaat Stemmen Percentage Nationale gedelegeerden
Barack Obama 704,247 66,39% 60
Hillary Clinton 330,026 31,11% 27
John Edwards 18,209 1,72% 0
Joe Biden 2,538 0,24% 0
Dennis Kucinich 2,096 0,20% 0
Bill Richardson 1,879 0,18% 0
Mike Gravel 952 0,09% 0
Christopher Dodd 904 0,09% 0
Totaal 1,060,851 100,00% 87

Republikeinen

Official Results
Kandidaten Stemmen Percentage Nationale gedelegeerden
Mike Huckabee326,87433,92%45
John McCain304,75131,63%3
Mitt Romney290,70730,17%0
Ron Paul28,0962,92%0
Rudy Giuliani7,1620,74%0
Alan Keyes1,1580,15%0
Duncan Hunter7550,08%0
Tom Tancredo3240,03%0
Totaal963,541100%48

Referenties

  1. ↑ Georgia Election Results: Unofficial And Incomplete Results of the Tuesday, February 05, 2008 Presidential Preference Primary Election. Georgia Secretary of State (13 februari 2008). Gearchiveerd op 21 mei 2008. Geraadpleegd op 1 maart 2008.
  2. ↑ Official Democratic delegate numbers for Georgia. Democratic Party of Georgia. Gearchiveerd op 12 maart 2008. Geraadpleegd op 14 maart 2008.
  3. ↑ Georgia Election Results (13 februari 2008). Gearchiveerd op 21 mei 2008. Geraadpleegd op 24 mei 2008.